ZAYIF ERKEKLER İÇİN GİYİM ÖNERİLERİ

Zayıf bir erkek olarak, modanın yardımıyla kendinizi daha kilolu veya daha az zayıf göstermenin birçok yolu vardır. Bazı küçük ip uçları ne kadar zayıf olursanız olun sizi daha şık ve kilolu gösterecektir. ...
BACAKLARINIZA YAPIŞAN PANTOLONLARDAN KAÇININ. Bu pantolonlar, zayıf erkeklerin çoğunun yaptığı büyük bir hatadır. Skinny jeanler sizi olduğunuzdan daha da ince gösterir. Vücudu saran ancak bacaklarınıza yapışmayan Slim Fit jeanler sizi daha şık ve fit gösterecektir.


...
UZUN KOLLU GÖMLEKLER TERCİH EDİN. Zayıf biriyseniz ve gösteriş yapacak kollarınız yoksa uzun kollu gömlekler giymek sizi daha şık gösterecektir. Uzun kollu bir gömlekler kollarınızı daha hacimli gösterir. Görünümünüzü biraz daha havalı hale getirmek için kollarınızı katlayabilirsiniz ancak rulonun dirseğinizin hemen altında bitmesine dikkat etmelisiniz.


...
KIYAFETLERİNİZİ KATMANLAYIN. Kıyafet söz konusu olduğunda, katmanlama zayıf erkekler için bir nimettir. Zayıf erkekler için gömleklerinizi veya tişörtlerinizi bir ceket veya bir üst gömlek ile üst üste giyinmek sizi daha yapılı gösterecektir.


...
YATAY ÇİZGİLİ KIYAFETLER TERCİH EDİN. Nasıl ki dikey çizgili kıyafetler sizi daha zayıf ve uzun gösteriyorsa, yatay çizgili kıyafetler de sizi o kadar kalıplı gösterecektir.


...
İNCE AYAKKABILAR TERCİH EDİN. Ayakkabı tercihinizi mümkün olduğunca ince tutun. Daha kalın veya büyük boy ayakkabılar, alt bedeninizi olduğundan daha ince gösterecektir. İyi oturan bir ayakkabı tüm kıyafetinizi çok daha iyi hale getirecektir.